Peteklerin temizlenmesine ihtiyaç duyulan şey, birincisi yakıtta tasarruf sağlamak, ikincisi ise kombilerinizin düzgün çalışmasıdır, en az iki veya üç yılda bir yapılan kalorifer kombi ve petek temizliği sizlere gözde görülür yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Petek Yıkama kimyasal ilaçla evinize hiç zarar vermeden yapılmaktadır. etrafı kirletmeden petekleriniz sökülmeden zahmetsizce yapılmaktadır. Evinizde güvenle ve iyi bir şekilde ısındınız.

Fakat bir süre sonra Peteklerdeki ısı yetmemeye başladı. Bunun nedeni peteklerinizin bakım istemesidir. Petekler içinde biriken artıklar nedeni ile tıkanır ve ısıyı iyi yansıtmamaya başlar.

Petek Yıkama ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaya adayız. Güçlü püskürtme sistemleri ile çalışan son teknoloji yıkama makineleri ile peteklerinizi yıkamakta ve daha iyi ısınmanızı sağlamaktayız.

Ayrıca özel ilaçlı su kullanarak peteklerinizin daha iyi temizlenmesini sağlıyoruz. Peteklerinizin iyi ısıtması ve güçlü performans sergilemesi için yıllık bakımını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Petek Yıkama Petek Temizliği Nasıl Yapılır.

ÖNCELİKLE TESİSATINIZDA DARBELEME SİSTEMLİ PETEK TEMİZLEME MAKİNALARI KULLANARAK TEMİZLİK YAPMAKTAYIZ, DARBELİ MAKİNALARIN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ PETEKLERİN DİBİNE ÇÖKMÜŞ OLAN TORTU VE ÇAMURLARI SÖKEREK ATMASIDIR.  PETEKLERİNİZ KİMYASALLARLA TEMİZLENDİKTEN SONRA  KORUMA KİMYASALLARI İLE KORUMA ALTINA ALINARAK PASLANMA VE ÇAMURLAŞMAYI ÖNLEYEBİLİRSİNİZ

Petek Yıkama Petek Temizleme için darbeli Petek temizleme makinası  kalorifer tesisatına uygun tasarlanmış bir makinadır. Darbeli petek temizlik makinasının  en önemli özelliği uygulanan yüzeylerde basınç değil süpürme etkisi oluşturmasıdır.  Yüzeylerden çok hızlı geçerken kullanılan kimyasalında yardımıyla yüzeyi her süpürmesinde yüzeydeki kireç yada çamur katmanını incelterek jdışarıya atar.

Daha sonra işlem bittikten sonra tesisattaki su boşaltılır ve yeni su basılır. Ancak yeni su da tesisata kireç bırakacak, paslanmaya neden olacak aşınmalar olacaktır. Bunları engellemenin yolu da yine bir Prattik kimyasaldadır. Kullanılacak olan  kimyasalla kombi ve tesisat koruma altına alınmış olacaktır.

SİPARİŞ YA DA SERVİS DESTEĞİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ